fbpx

זה הזמן

27-29/8

מספר המקומות מוגבל

מוקדים בכל הארץ

דווקא עכשיו -

יוצרים קהילה

של צעירים!

רוג׳ום קיץ #הדורהבא הוא מפגש בין צעירים מכל הארץ שכולו כיף והשראה, חיבורים בין-אישיים, למידה סביב שאלות הדור שלנו כצעירים בישראל וכולו פלטפורמה לפיתוח קהילות הצעירים שכולנו מחפשים.

מוזמנים ל-3 ימים מלאים בתוכן, הרצאות, סדנאות ומפגש מעולה עם צעירים מהסביבה באווירה צבעונית ומשחררת | 27-29/8  – לעוד מידע, שיחה טלפונית או שמירת מקום תגללו לאיזור ההרשמה >>

היוש!

מה זה

רוג׳ום קיץ?

לפני 6 שנים נפגשנו חבורה קטנה של אנשים עם רעיון גדול. רצינו ליצור פלטפורמה משמעותית למפגש לצעירים בחברה הישראלית שבמרכזה השיח על השאלות של חיינו כאן. הבנו שאם נצליח לדבר את מציאות החיים האישית שלנו במעגלים משותפים, נוכל להצביע על האתגרים האמיתיים של הדור שלנו – לא רק למצוא פתרונות לקשיים, אלא ליצור אלטרנטיבות, צורות חברתיות חדשות – רשת של קהילות.

בטווח הקצר – סמינר של 3 ימים, חוויה משמעותית ברוח בלתי פורמלית -דרך למידה, משחק ומפגש בין צעירים מהסביבה.

בטווח הארוך – כל הסמינר הוא פלטפורמה ליצור, לפתח ולרשת קהילות צעירים בכל מקום! מין מאיץ צבעוני ומעורר השראה ליצירת אלטרנטיבות לחיים שלנו כצעירים בישראל.

איך זה

נראה?

3 ימים שהם במה להתנסות חיה בקהילת צעירים. בחרנו לא רק לדבר על קהילה אלא לנסות ליצור חוויה מקסימלית שמדגימה דרך כל החושים מה היא קהילה רצוייה בעיננו – קבוצות למידה ושיח, סדנאות קהילתיות, קבוצות עניין ובסוף כל יום – ערבים משותפים כיפיים ומשחררים. הנאה, עומק, והרבה השראה.

  • מיקום – הסמינר מתקיים במספר מוקדים. נרשמים למוקד הקרוב ביותר.
  • תאריכים – 27.8-29.8 – זה יוצא יום ה׳ עד יום ש׳.
  • מגורים – חדרים משותפים, הפרדה בין גברים לנשים, בכל חדר מיטה ומזרון יחיד לאדם, שירותים, מקלחת והפתעות.
  • כיתות – הסמינר יעבור בכיתות פעילות ממוזגות.
  • ההשתתפות – הרשמה לסמינר דורשת השתתפות מלאה בכל שלושת ימי הסמינר. לא ניתן להביא לסמינר אלכוהול או סמים מכל סוג שהוא.

מה קורה

בסמינר?

בניסיון ליצור חוויה משמעותית, חשבנו מהם התכנים והמפגשים שיעוררו שיחה מעמיקה על חיינו כצעירים בישראל ובחברה. בסמינר נפגש בדרכים מגוונות שבכל אחת מהן צורה אחרת של למידה, שאילת שאלות חיים ביחד וגם הרבה כיף ומפגש.

במהלך הסמינר נפגש סביב הקהילה המקומית והאיזורית לסדנאות חשיבה ויצירה. נסתכל בעושר הקהילתי שיש לנו כקבוצת אנשים ונחשוב כיצד ניתן לפתח את הקהילה ביישוב ובאיזור שבו אנחנו חיים כגורם משנה מציאות אישית וחברתית.
לכל אחד מאיתנו יש ידע משמעותי שצבור בו ושרלוונטי לסמינר. משהו שחקרתי במוסד פורמלי או ההיפך מזה. מפעל שהשתתפתי בו. נושא שמרתק אותי. סיפור חיים מיוחד או כל מה שתחפצו לחלוק עם הקבוצה הוא טוב ומתאים לסמינר. סדנא, הרצאה, דיון ועוד.. במהלך ארבעת הימים אנחנו מייחדים זמן ללמוד אחד מהשני ואחד את השני במשבצות של ידע צבור.

בכל ערב בסמינר יש משבצת הפגתית תרבותית. ההשתתפות באירועים אלו חשובה ושווה בערכה למשבצות אחרות בסמינר.

במהלך הסמינר נתכנס כלל משתתפי הסמינר להרצאות, מפגשים בין קהילתיים ויצירה בקבוצות קטנות בנושאים שונים

  • הסמינר מתוכנן לכבד ולאפשר שמירת שבת למי שרוצה ​

למה כדאי

להשתתף?

ללמוד

הלמידה ברוג'ום קיץ נעשית דרך הלב והיא תלויה רק ברצון של האנשים להיפגש כדי להיפגש, ללא תכלית אחרת כמו תואר, כסף או מעמד. הסמינר בנוי ממגוון במות מפגש בהן כל אחד יכול למצוא את עצמו כדי לאפשר רמה גבוהה של העמקה, בלתי תכליתיות, הנאה ושחרור.

להפגש

החיבורים שקורים ברוג'ום קיץ מזמנים אפשרויות לשותפים חדשים וחברים לחיים. הסמינר הוא כולו פלטפורמה להקמת ופיתוח קהילות מקומיות שאפשר לקחת בהן חלק תוך כדי ואחרי הסמינר.

לשנות

העולם משתנה ומהר ועלינו כצעירים ליצור דרכים חדשות מתוך הבנה שמה שהיה נכון כלפי דור ההורים כבר לא בהכרח נכון כלפינו. השתתפות ברוג׳ום קיץ היא אפשרות לקחת חלק ביצירת קהילה מובילת שינוי.

נשמע לך טוב? אז יאללה להרשם! >>

רק עוד

ימים
שעות
דקות
שניות

מי

אנחנו?

לפני שנים רבות (סתם, שנה שעברה) החלטנו תוכנית רוג׳ום מבית דרור ישראל, יחד עם ארגון תוצרת הארץ מבית התאחדות הסטודנטים, לשלב כוחות וליצור יחד סוג של בי״ס לקהילות עבור המשתתפים שלנו – סופ״ש ארוך שכולו הדגמה אחת גדולה למה יכול להיות בקהילה מגוונת ויוצרת. השנה מצטרפת אלינו ארגון ארץ עיר ויחד החלטנו להרחיב את הפלטפורמה ולהזמין את כווולם לשולחן ולחשוב יחד על התמונה הגדולה יותר – איך נוכל להשתמש בכח הקהילתי המשותף שלנו כדי להצמיח רשת ארצית של קהילות צעירים שמחברת בין יוזמות, אירועים, פעילות מקומית וארצית ומכוונת לשינוי חברתי?

 

רוצים להיות חלק? הצטרפו אלינו >>

יאללה איך

נרשמים?

אם הגעתם עד כאן אז חובה שנפגש בקיץ! להרשמה לחצו על הכפתור! אם יש התלבטויות – מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר >>

קהילות ברחבי הארץ

חמישי-שבת 27-29/8

כרטיסים זמינים!

כרטיסים במלאי >>

רוצה לדעת עוד? מלא/י את הטופס ונהיה בקשר >>

עיצוב ופיתוח